ספרים לדוגמא

מים אל ים, ספר הזכרונות של ריבה דמרי

בפעם הראשונה שראתה את הים היא היתה מוקסמת, לראות את האוקיינוס לראשונה בגיל 26 הביא את ריבה להחלטה לגור תמיד ליד הים. אך הדרך מהעיירה האוקראינית הנידחת ברשד עד לנהריה – אליה הגיעה ריבה בסופו של דבר די במקרה – היתה רצופה קשיים,חוויות מרגשות והפתעות.

"לא האמנתי שזה הסיפור שלי, לא חשבתי שזה יכול להיות כל כך יפה", אמרה ריבה לאחר קריאה ראשונה. הסיפור שלה, כמו של כולנו כבר קיים, לנו נשאר רק לחשוף אותו ולהפיק אותו עבורכם.

לצפייה וקריאת סיפורה המרגש של ריבה, מים אל ים

כריכה2


סיפרו של אהרון ולנסי

אהרון ולנסי חלם חלומות מגיל צעיר. את חלקם הגשים וחלקם שימר בזיכרונו. אהרון שגדל בצל מלחמת העולם השנייה, הפך את חרדת הקיום האישית והמדינית שחווה לעיסוק המרכזי בחייו. במשך יותר מ-20 שנה כיהן כראש מועצת גליל עליון. רצונו, שבארץ ישראל יהיה טוב יותר והשאיפה להרמונה, למרות המציאות המורכבת והמאתגרת בה נמצאה המדינה מאז תקומתה, תמיד נר לרגליו.
סער, בנו של אהרון עשה איתו את המסע המשותף ויחד הם ניקו את האבק מעל הזיכרונות, ויחד הם יצרו את "מסרים מחיילי הבדיל".

לחצו לצפייה בחלקים מהספר 

 

 

ספר הזכרונות של אהרון ולנסי

 

 

—————————————————————————————————————————————–

אוטו:ביוגרפיה, סיפורו של צבי (אוטו) וינטר

כשאוטו וינטר נולד, לפני יותר מ-80 שנים, אבא שלו התרגש וקנה לאשתו במתנה את הציור שמופיע בכריכת הספר. אוטו גדל בצל הציור שהיה תלוי תמיד על קיר ביתם שבצ'כוסלובקיה. ואז הגיעה מלחמת העולם השנייה והמשפחה נאלצה לנטוש את הבית ולהסתתר.

אוטו שרד את השואה, חווה טלטלות איומות ובסוף המלחמה חזר לבית נעוריו שכבר לא היה אותו הדבר, רק הציור נשאר תלוי על הקיר. במסעותיו ארצה וגם בכל השנים שבהם הקים משפחה לתפארת בארץ ישראל, שמר אוטו את הציור על קיר ביתו.

לא יכולנו לבחור עבורו כריכה מרגשת יותר בהפקת הספר עבורו ושמחנו כשאוטו החזיק את הספר בידו והתרגש גם כן.

 

צילום הספר מוקטן

 

—————————————————————————————————————————————–

בדרכים, סיפור הישרדותו של משה שפירא

משה שפירא כתב את סיפור הישרדותו את מלחמת העולם השנייה במהלך השנתיים האחרונות לחייו. בסרטוט מדויק, מיוחד ומרגש, בדרך הכתיבה הייחודית לו, מתאר משה את שעבר עליו ולוקח אותנו למסע בדרכים אותם עשה יחד עם נתן אחיו. לאחר מותו השאיר אחריו משה ארבע מחברות מלאות בחוויותיו ובעזרת משפחתו, הפכנו את סיפורו לספר שכל אדם יתרגש מקריאתו.

בדרכים הספר מוקטן