המלצות

עבורנו, המלצות מלקוחות הן החוויה שלהם אותנו, הן ההכרה והערכה הלא חומרית על העבודה והתהליך שעשינו יחד. עבורכם הלקוחות, ההמלצות הן עוד דרך לבחון ולבחור את 'חי בספר' לכתיבת ספר הזיכרונות שלכם או של יקירכם. 

 

לאחר שאמא שלי בת ה- 90 אמרה לי, באחת השיחות, שהיתה מאוד רוצה לכתוב את הזיכרונות שלה אבל "זה בטח כבר לא ייצא…" החלטתי לגרום לזה לקרות. 
לאחר בירור קצר הגעתי לשמחתי לגלבוע דקר. מאותו שלב הותחל תהליך אשר בסיומו אמא שלי ואנחנו (המשפחה והחברים הקרובים) זכינו לקבל ספר המתאר את תולדות חייה . מכיוון שאימי נולדה בארץ, הרי מדובר גם למעשה בתולדות הציונות.   
יכולת האמפטיה הגבוהה של גלבוע אפשרה לו "להיכנס לנעליה" של אימי, לקבל את כל המידע הדרוש ולערוך אותו בצורה מקצועית (משימה מאוד לא קלה, אל מול שלל האירועים והדרמות אליהם נחשף בתהליך) ולהדפיס ספר "אמיתי"  אשר יאפשר לדורות הבאים לדעת מאין באו… 
ממליץ בחום, למשפחות הנמצאות במעמד דומה, להיעזר בשירות של גלבוע.  

ד"ר בועז רפפורט

 

 

צופית וגלבוע שלום,

לאחרונה פניתי אליכם לסייע לי בהוצאת ספר זיכרונות אותו כתבתי. לפני מספר ימים קבלתי את עותקי הספר מבית הדפוס, אליו הפניתם אותי, לשביעות רצוני המלאה.

מהיום בו פניתי אליכם זכיתי לסבלנות, אוזן קשבת, עצות מקצועיות טובות ,סובלנות, ושיתוף פעולה מלא במשך כל הזמן עד הוצאת הספר. קבלו את הערכתי ותודתי על הכל .

המשיכו בעבודתכם הפורייה, בברכה,

ישראל(סולו) גבע

נובמבר 2018

 

 

 

 

 


לגלבוע דקר

כתיבת סיפור חיים, כתיבת ביוגרפיה, מהווה הזדמנות מיוחדת לראות את שהיה, להיזכר ולהזכיר. הזדמנות לשזור את הסיפורים והזיכרונות, לצרף תמונות ולספר לדורות הבאים. הזדמנות להתקרבות, בין דורות, בין אדם לעצמו.

כל אדם הוא עולם ומלואו ובפתיחת הדלת, העולם המצטייר מן המילים הוא תמיד מרתק ומרגש. זו הזדמנות מיוחדת למי שמספר את סיפור חייו, למשפחתו ולחבריו להיזכר וגם לגלות סיפורים חדשים. הספר הוא מתנה לכולם, אוצר של זיכרונות וסיפורים משפחתיים.

הרעיון להעלות את זיכרונותיה של אמא קינן במוחי זמן רב.  ככל שחלפו השנים, הרצון התגבר ואפילו הבאנו לאמא רשמקול כדי שתקליט את זיכרונותיה. אולם החלום לא התגשם.

חברה סיפרה לי על ניסיונה בכתיבת זיכרונותיה של אמה, בהגיעה לגיל  תשעים. ואז עלה שמו של  גלבוע דקר שכתב את ספרה. כך נוצר הקשר שאפשר את הגשמת  החלום. הספר קרם עור וגידים ויצא לאור לשביעות רצוני המלאה.

גלבוע, סופר צללים מיומן שידע להקשיב ולשאול, לפעמים להציע, ודרך הדיאלוג המפרה הזה הוארו גם הפרטים הקטנים ועוד פינות נשכחות, ולא פעם הם שהעניקו לספר את החיוּת, ההומור והעניין.

הסבלנות שלו, הזמינות שלו, העבודה על כל דבר, אפילו אם מדובר היה בחזרה על התהליך בשביל לתקן נקודה או פסיק הייתה מדהימה.

 לא קל  לעקוב אחרי מסכת הסיפורים של הקשיש (אמא בת 92) וגלבוע, בעדינותו ושלוותו, ידע לנתב את הנאמר כדי שמלאכת ההרכבה תהיה מושלמת.

למי ששואל את עצמו האם שווה לעבוד עם גלבוע – כן, זה שווה ובגדול. 

כתיבה היא בריאה  של מעשה קסום.
הכתיבה מפיחה חיים במילים שנבחרו לבניית המשפטים.
כתיבה היא מטמורפוזה של זיכרון, של תחושה עמומה וכמעט שכוחה, כמעט מחוקה, של חוויה או של ריח או של טעם כל שהוא שאבדו בתהפוכות השנים. הכתיבה מפיחה בהם שוב נשמה ורוח חיות תוך שהיא דולה אותם מתוך ערפילי הזמן, מתוך תהומות הנשייה.

כעת, כשאני רואה את אמא קוראת בהנאה את סיפורה, מביטה בתמונות המזכירות נשכחות  אני בטוחה בבחירה. מיומנות העבודה של גלבוע היא זו שמעצימה את החוויה ומעניקה לאמא ולנו ז

יכרון עד. 

תודה גם לצופית, רעייתו, שתרמה ממיומנות הצילום שלה.

 תודה והמשך הצלחה משרה וגנר

                                                        מרץ 2017                                                              


 

 

%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%94-%d7%99%d7%a2%d7%9c-%d7%93%d7%95%d7%aa%d7%9f

 

המלצה של תומר חדש

המלצה מאמיר לביא

 

 

המלצה לאה הס

 

 

 

המלצה ממשפחת קרמר- בני יוסף

‏03/11/2015

לכל המעוניין,

הנידון: הערכה לגלבוע דקר

ברצוננו להביע את הערכתנו הרבה לגלבוע דקר.

גלבוע סייע לנו  רבות בכתיבת עברו ופעילותו של סבנו עובדיה בני יוסף ז"ל.

עם סיום עבודתו אתנו והכנת החומר ברצוננו לציין את המקצועיות, הארגון ותשומת

הלב לפרטים שעזרו לנו ליצור חוברת זיכרון לשביעות רצוננו .

רגישותו לזולת והבנתו את המרואיין סייעו רבות על מנת להגיע אל המרואיינים לשם קבלת

אינפורמציה רחבה ומדויקת.

שיתוף הפעולה של גלבוע אתנו והאווירה הטובה  ועצם היותו זמין בכל עת עזרו לנו באיסוף החומר

והכנתו.

אנו מודים לגלבוע וממליצים מכל הלב .

כוכבה ויצחק קרמר . קיבוץ שפיים.

 

אברהם וציפורה המלצהניר וינטר - המלצה

נאוה קרינסקי - המלצה

 

 

 

 

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*